

Класична пазова модель, найбільш популярна в Європі цементно-піщана черепиця протягом більше 40 років. При словах «натуральна черепиця» завжди виникає асоціація саме з «франкфуртським» профілем – класичним рішенням європейської архітектури дахів. Не піддається впливу моди,«Франкфуртська» черепиця втілила в собі справжній зміст понять «надійність», Застосування на даху «Франкфуртської» черепиці – це можливість створення найсміливіших архітектурних форм покрівлі від класичних до сучасних.
Колірна гамма і найбільш повний асортимент добірних елементів (від прохідної і вентиляційної черепиці до антенних насадок і снігозатримання будь-яких кольорів) сприяють універсальності застосування даної моделі при індивідуальному та індустріальному будівництві.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата | 10 шт./м² |
| Вид черепиці | Цементно-піщана |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри: | 330 х 420 мм |
| Вага 1 шт: | 4.5 кг |
| Висота профілю: | 25 мм |
| Нахлест: | 7,5 – 10,8 мм |
| Розрахункова ширина: | 300 мм |
| Опорна довжина: | 399 мм |