Тримач труби складається з хомута пластикового або металевого на Ваш вибір і дюбель різної довжини, для кріплення до стіни.
І виготовляються в кольорах:
1. Тримачі жолоба (018/118) монтуються на дерев'яній конструкції даху. До монтажу визначається кут нахилу жолоба в напрямку точок зливу дощової води через лійку. Величина ухилу складає 3-5 мм на 1 погонний метр жолоба.
2. Тримачі жолоба (018/118) розміщуються на однаковій відстані один від одного. Відстань між власниками жолоба повинно становити не більше 50 див.
3. Власники (014/114) кріпляться до лобової дошки. Спосіб монтажу власників (ПВХ, метал) див. у пункті №1.
4. Після установки власники фіксуються третім шурупом в одне з циліндричних отворів.
5. Частини жолоба, призначені для кріплення на даху, відрізають за допомогою пилки з дрібними зубами (ножівка або пила по металу). Зріз виконується паралельно профілю жолоба з урахуванням довжини зазору, необхідного для монтажу жолоба.
6. Обрізані кінці жолоба зачищаються напилком або наждачним папером.
7. Отвір під зливоприймач прохідний вирізається ножицями по металу, після чого зачищаються напилком або наждачним папером. Діаметр отвору повинен бути більше внутрішнього діаметра ливнеприемника.
8. Зливоприймач (007/107) кріпиться так, щоб вісь лійки ливнеприемника точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. Тримачі жолоба, між якими кріпиться зливоприймач прохідний, знаходяться на відстані не більше 50 см один від одного.
9. Лівий (007L) і правий (007P) зливоприймачі монтуються подібно зливоприймача прохідного (007), при цьому засувки ливнеприемника повинні прилягати до держателя жолоба.
10. З'єднувач жолоба монтується між власниками. Торці жолоби повинні бути поміщені в з'єднувач таким чином, щоб відстань між ними було не менше 6 см (для компенсації лінійного розширення жолоби).
11. Для покращення гідравлічних характеристик ринви і додання системі більшої міцності в з'єднувач жолоба необхідно помістити вкладку. Вкладку спочатку вставляємо під загин задньої сторони жолоби, а потім передню сторону вкладки фіксуємо під «ребром» виступаючим на внутрішній поверхні з'єднувача.
12. Заглушка накладається на відкритий торець жолоби після попереднього змащування ущільнювальної прокладки.
13. Максимальна відстань між заглушкою і держателем жолоби становить 20 див.
14. Поворотний кут кріпиться між двома крайніми власниками. Відстань між власниками і поворотом лобової дошки не повинна перевищувати 20 див.
15. Водостічна труба кріпиться до стіни будівлі за допомогою утримувачів труби (019A/B/C). Вид власників визначається товщиною теплоізоляційного шару стіни. Власники труби розміщуються рівномірно один від одного на відстані – 2 м при висоті будівлі 10 м і 1,5 м – більше 10 м.
16. Для монтажу захисної сітки від листя, необхідно натиснути на сітку і помістити її в ринву, розріз повинен знаходитися внизу жолоба. Сітка в жолобі тримається сама, бо вона легко пристосовується до діаметру ринви. Щоб розмістити сітку на всю довжину жолоби, з'єднайте сітки, поміщаючи їх одну в іншу.
17. Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.
18. При організованому відвід дощової води труба закінчується зливовим колодязем (120B/120P). Перед зливовим колодязем рекомендується застосування ревізії (012/112).
19. Після монтажних робіт рекомендується візуально перевірити розміщення системи з точки зору спрямування нахилів відведення дощової води. Жолоб кріпиться так, щоб лінія продовження поверхні даху збігалася із зовнішнім краєм жолоба.
20. Для кріплення елементів водостічної системи використовуються шурупи, призначені для дерев'яних конструкцій з плоскою оцинкованої головкою d = 5 x 40.
Основні | |
---|---|
Виробник | Profil |
Країна виробник | Польща |
Тип | Комплектуючі для водовідведення |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал водовідведення | ПВХ |